Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На ФІФ відбулися збори трудового колективу

На ФІФ відбулися збори трудового колективу

22.01.2016 09:28 Все Факультети Іноземної філології Факультет іноземної філології

21 січня на факультеті іноземної філології відбулось засідання трудового колективу, на якому викладачі та співробітники обговорили питання академічної успішності студентів факультету.

Під час заходу декан факультету іноземної філології, доцент Галина Морошкіна провела інформативний аналіз успішності студентів та виявлені актуальні проблеми, а також запропонувала алгоритм поетапної ліквідації заборгованостей студентів до початку навчальних занять. Галина Федорівна акцентувала увагу на створенні сприятливих умов для реалізації цього алгоритму. В свою чергу, заступник декана з навчальної роботи, доцент Катерина Василина підкреслила роль куратора у вирішенні академічних проблем студентів.
Завідувач кафедрою теорії та практики перекладу з англійської мови, професор Юрій Зацний зазначив, що за результатами досліджень європейських фахівців, сьогодні спостерігається тенденція до демократизації освітнього простору, а це розширює аудиторію потенційних студентів. У цьому контексті необхідно знаходити нові шляхи та підходи до вирішення проблем навчання студентів. Юрій Антонович також підкреслив необхідність проведення ретельної виховної роботи викладачами факультету серед студентів та надання викладачами актуальних звітів з цієї ланки діяльності під час проходження атестації та укладання контрактів з науково-педагогічними працівниками факультету.
Обговорювалось і питання академічної заборгованості з іноземних мов студентів немовних спеціальностей ЗНУ. Завідувач кафедри іноземних мов професійного спрямування, доцент Станіслав Іваненко окреслив проблеми та презентував алгоритм їх вирішення.
Під час обговорення завідувач кафедри викладання другої іноземної мови, доцент Катерина Ружин підтримала ініціативу адміністрації факультету у проведенні зборів колективу з вирішення важливого вектору діяльності факультету – успішності навчання студентів. Катерина Михайлівна підкреслила необхідність проведення таких зустрічей для спільної розробки шляхів надання вчасної консультативної допомоги студентам ФІФ.

Факультет іноземної філології

Схожі новини