Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти ЗНУ отримали нагороди від представників міської та обласної влади

Студенти ЗНУ отримали нагороди від представників міської та обласної влади

27.01.2016 09:53 Все Факультети Біологічний Журналістики Соціології та управління Юридичний ЗНУ День студента біологічний факультет юридичний факультет факультет соціології та управління економічний факультет факультет журналістики

25 січня з нагоди Дня студента студенти Запорізького національного університету Анна Югріна, Владислав Бандровський та Анна Брикова були нагороджені грамотами та пам’ятними подарунками від мера Запоріжжя та в.о. голови Запорізької обласної державної адміністрації Костянтина Бриля.

Спершу делегація студентів ЗНУ, до якої увійшли Анна Югріна (студентка 3 курсу біологічного факультету, голова Студради ЗНУ), Владислав Бандровский (студент 3 курсу юридичного факультету, заступник голови Студради ЗНУ), Оксана Вітковська (студентка 4 курсу економічного факультету, заступник голови Студради ЗНУ), Антон Назаренко (студент 2 курсу факультету соціології та управління, співголова навчального сектору Студради) й Анна Брикова (студентка 2 курсу факультету журналістики, голова сектору соціальних та масових комунікацій Студради), завітала на зустріч із мером Запоріжжя. Під час заходу він привітав усіх студентів міста й області зі святом та нагородив активістів грамотами та подарунками. До їх числа увійшла голова Студради ЗНУ Анна Югріна.
Також студенти нашого вишу завітали на зустріч із представниками ЗОДА, серед яких: в.о. голови облдержадміністрації Костянтин Бриль, голова обласної ради Григорій Самардак, заступник голови ОДА Едуард Гугнін, директор Департаменту освіти і науки ОДА Тетяна Озерова та начальник Управління молоді, фізичної культури та спорту ОДА Наталія Власова. Вони привітали присутніх зі святом та нагородили найкращих студентів, серед яких були представники нашого вишу Анна Брикова та Володимир Бандровський, пам’ятними подарунками.
Нагадаємо, що Анна Югріна очолює, крім Студради ЗНУ, Обласну Студентську раду – консультативно-дорадчий орган при голові Запорізької обласної державної адміністрації. Тож від імені студентів нашої області Анна привітала усіх зі святом та побажала їм залишатися і в майбутньому такими ж активними, життєрадісними та позитивно налаштованими.
Після кожної зустрічі студенти мали змогу поспілкуватися з посадовцями та поставити їм актуальні запитання.
Завершилося святкування в анти-кафе «Дирижабль». На вечірку завітали по десять студентів із шести вишів міста, серед яких і делегація від нашого вишу, а також Начальник відділу по роботі з молоддю, сім'єю та позашкільної виховної роботи Департаменту освіти і науки, молоді та спорту міської ради Ігор Філіпенко. Підготували для гостей та учасників заходу цікаві номери, ігри, конкурси та подарунки, а також великий торт.

Ксенія Сухаренко

Фото з сайту: http://www.zoda.gov.ua,
http://www.yes.zp.ua

Схожі новини