Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У Торговому коледжі ЗНУ відбувся День відкритих дверей

У Торговому коледжі ЗНУ відбувся День відкритих дверей

27.01.2016 10:33 Торговий коледж ЗНУ

Абітурієнти та їхні батьки змогли ознайомитися із широким спектром освітніх послуг, які пропонує Торговий коледж ЗНУ. Чимало абітурієнтів з різних шкіл міста і області завітали сюди, аби дізнатися більше про пропозиції щодо навчання за наступними спеціальностями: «Товарознавство і комерційна діяльність», «Виробництво харчової продукції», «Маркетингова діяльність», «Бухгалтерський облік».

Першим слово взяв директор коледжу Олександр Олійник, він зазначив, що Торговий коледж – навчальний заклад з багаторічною історією і традиціями викладання. Кожного року десятки випускників навчального закладу з легкістю працевлаштовуються і користуються попитом на ринку праці. Багато хто з них працює на підприємствах торгівлі, в закладах громадського харчування, в приватних компаніях.
Більш детально з правилами прийому до коледжу присутніх познайомила завідуюча денним відділенням Вікторія Турченко. Вона акцентувала увагу на тому, що в коледжі працюють підготовчі курси для тих, хто бажає підвищити рівень своїх знань перед вступними випробуваннями.
Майбутні вступники та їхні рідні мали можливість прослухати презентації чотирьох спеціальностей; поспілкуватись із керівництвом, викладачами та студентами; переглянути відеопрезентації; отримати буклети з детальною інформацією; оцінити матеріально-технічну базу коледжу; відвідати аудиторії, бібліотеку, спортивний та читальні зали.
Методист ТК ЗНУ Леся Король відзначила зацікавленість абітурієнтів в отриманні детальної інформації щодо особливостей вступної кампанії-2016. Вона висловила сповідання, що в результаті відвідування Дня відкритих дверей старшокласники міста й області зможуть обрати для себе одну зі спеціальностей Торгового коледжу, а потім продовжити навчання на старших курсах Запорізького національного університету.

Торговий коледж ЗНУ

Схожі новини