Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Магістранти економічного факультету блискуче захистили дипломні роботи

Магістранти економічного факультету блискуче захистили дипломні роботи

28.01.2016 15:02 Все Факультети Економічний Економічний факультет навчання захист дипломів

22 січня на економічному факультеті ЗНУ вперше відбувся захист дипломних робіт за спеціальністю «Економіка довкілля і природних ресурсів». Не менш важливим для представників факультету став захист магістрантів за спеціальністю «Міжнародна економіка», який відбувся 20 січня. Усі слухачі магістратури продемонстрували гідний рівень знань та відповідальне ставлення до власних наукових розробок.

В обох випадках урочисті для студентів та для викладачів економічного факультету події - захист магістерських робіт - розпочалися із звернення членів екзаменаційної комісії до магістрів зі щирими словами привітання.
Успішного захисту наукових розробок та професійного зростання побажали присутнім: декан економічного факультету, професор Алла Череп, професор, головний спеціаліст інституту агроекології і природокористування НААН України Дмитро Добряк, професор директор економіко-гуманітарного інституту, завідувач кафедри менеджменту Запорізького національного технічного університету Петро Ґудзь, професор, завідувач кафедри міжнародної економіки та економічної теорії Дмитро Бабміндра, доцент цієї кафедри Іван Колобердянко і професор Володимир Вишняков.
При оцінюванні дипломних робіт члени екзаменаційної комісії керувалися кількома показниками, які передбачені вимогами до написання магістерської дипломної роботи.
Під час захисту випускники мали підтвердити здатність виконувати самостійні наукові дослідження, які ґрунтуються на здобутих теоретичних знаннях, практичних уміннях та навичках. Представники комісії враховували актуальність обраної теми дослідження, наявність реальних практичних рекомендацій або запровадження результатів дослідження у практику, загальну та професійну грамотність. А також - відповідність логічної побудови роботи поставленим цілям і завданням, різноманітність та адекватність методів дослідження у рамках обраної теми, вміння використовувати науковий апарат, врахування альтернативних підходів до вирішення визначених проблем, власні розробки та пропозиції магістранта, рівень обґрунтування запропонованих рішень, самостійність у проведенні дослідження, культуру письмового викладу та усного виступу, а також загальний рівень оформлення роботи. Всі ці показники стали визначальними для виведення загальної оцінки робіт.
За словами членів екзаменаційної комісії, усі випускники під час захисту своїх підсумкових наукових розробок продемонстрували високий рівень вмінь та навичок дослідницької роботи за обраним фахом й отримали високі бали.

Економічний факультет

Схожі новини