Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ відбувається модернізація сходів у 2 корпусі та заміна стояків у гуртожитку

У ЗНУ відбувається модернізація сходів у 2 корпусі та заміна стояків у гуртожитку

28.01.2016 16:13 Ремонтні роботи АГЧ

Тривають розпочаті узимку ремонтні роботи на території корпусів та гуртожитків ЗНУ. Так, у 2 навчальному корпусі наближаються до завершення роботи з модернізації сходів у правому крилі корпусу, а в гуртожитках №3 та №4 продовжуються поточні дрібні ремонти та відбувається заміна труб водопостачання (гуртожиток №4).

Як повідомив головний інженер АГЧ Валентин Моцак, головні сили рембудбригади їхнього відділу сьогодні спрямовані на завершення ремонтних робіт, що відбуваються у правому крилі 2 навчального корпусу ЗНУ. Тут працюють будівельники під керівництвом старшого виконроба Віктора Харнова. Великий обсяг робіт було здійснено з ремонту стін: тут зробили штукатурку у стилі короїд, пофарбували стіни, також відбуваються роботи з ремонту сходинок, фарбування тощо. Наостанок будуть встановлені на сходових майданчиках між поверхами нові металопластикові вікна. Одразу після завершення робіт та відкриття сходів правого крила для відвідувачів розпочнуться роботи з ремонту та модернізації сходів у лівому крилі корпусу. Навесні планують завершити ці роботи, після чого розпочнуть модернізацію території холу 1 поверху.
Дрібні поточні ремонти тривають також у студентських гуртожитках ЗНУ. Водночас, головна увага приділена заміні труб водопостачання холодної та гарячої води на пластикові у стояках гуртожитка №4. Вже повністю замінені труби 4 стояків з 12, наступного тижня слюсарі розпочнуть модернізацію ще 2 стояків. Разом з тим відбувалася заміна рушникосушок у блоках, поступово замінюють і водовідводи на поверхах. Тут працює група сантехніків під керівництвом виконроба Юрія Бородкіна.
Окрім того, за поточний осіннє-зимовий період було відремонтовано аудиторію № 115 у 5 навчальному корпусі – тут розміщується кімната заступників декана економічного факультету. На її території відбувся увесь комплекс ремонтно-будівельних робіт: відремонтовані стіни та наклеєні нові шпалери, встановлені нові вікна, радіатори опалення, електропроводка тощо.

Олена Хлистун

Схожі новини