Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники Приватбанку розповіли студентам економічного факультету, як не стати жертвою шахраїв

Представники Приватбанку розповіли студентам економічного факультету, як не стати жертвою шахраїв

29.01.2016 16:08 Все Факультети Економічний економічний факультет навчання зустріч

27 січня на економічному факультеті Запорізького національного університету відбулася зустріч із представниками ПАТ КБ «ПриватБанку»: із заступником начальника відділення Наталією Бутенко та менеджером Анастасією Настасіною. Почесні гості обговорили зі студентською молоддю поширення зухвалого шахрайство по телефону та з банківськими картами й надали поради, як не стати жертвою шахрайства.

Під час розмови зі студентами Наталія Володимирівна зазначила, що «ПриватБанк» активно бореться із шахрайством, заохочуючи співробітників повідомляти про махінації. Банк використовує весь арсенал заходів задля попередження крадіжок коштів своїх клієнтів. Принципова позиція банку зводиться до того, що якщо співробітник банку спробує або проведе якусь неправомірну операцію з рахунком клієнта, банк проводить власне розслідування та одразу повідомляє про це в УМВС України. У результаті таких дій причетні до скоєння злочину особи обов’язково будуть відповідати перед судом.
У свою чергу, Анастасія Сергіївна розповіла студентам як уникнути пастки шахраїв. Так, вона порадила майбутнім економістам дотримуватись певних правил. Зокрема, необхідно зберігати Ваш ПІН-код, логін і пароль від «Приват24» в недоступному для інших місці і нікому їх не називати. Ніколи не просити незнайомих людей допомогти Вам скористатися пластиковою карткою. Використовувати «Приват24», дотримуючись заходів безпеки.
Також треба забезпечити безпеку зберігання і використання ключів електронного цифрового підпису (для бізнесу). Ніколи не надавати інформацію про свої карти третім особам, навіть якщо вони звертаються до Вас нібито від імені банку. Зберігати пильність, якщо Вас приходять SMS невідомого авторства з проханням відправити отриманий код або дивний набір команд на інший номер.
При оплаті покупок в Інтернеті не варто забувати про обережність: ні за яких умов не треба розголошувати особисті дані. Необхідно використовувати надійні паролі і нікому їх не передавати. Також треба завжди перебувати на зв'язку з «ПриватБанком». Ще однією умовою уникнення шахрайства є уважний огляд банкомата перед використанням.
Наталія Бутено під час свого виступу навела статистичні дані, відповідно до яких за рік «ПриватБанком» було спіймано 35 шахраїв, що намагалися отримати кредити за фальшивими паспортами. Найбільш ефективний, на думку банку, метод боротьби з банківськими злочинами – це фотографування клієнтів під час укладення контракту.
Завдяки цьому співробітник може відрізнити шахрая від справжнього власника паспорта. По завершенню зустрічі студенти ЗНУ щиро подякували гостям та організаторам заходу – представникам адміністрації економічного факультету – за можливість отримати корисну інформацію, яку необхідно знати кожному.

Аліна Онипко,
економічний факультет

Схожі новини