Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ триває спартакіада серед викладачів та співробітників

У ЗНУ триває спартакіада серед викладачів та співробітників

04.02.2016 14:27 Все Факультети Математичний Фізичного виховання СОК Первинна профспілкова організація спартакіада факультет фізичного виховання СПП математичний факультет Наукова бібліотека ЗНУ

Сьогодні свою логіку та кмітливість демонстрували учасники гри у шашки. Організували спартакіаду для викладачів та співробітників вишу представники Спортивно-оздоровчого комплексу Запорізького національного університету за сприяння Первинної профспілкової організації.

Змагання з шашок відбувалося серед жінок та чоловіків. Заявки на участь у цьому виді спорту подали 16 співробітників ЗНУ (7 чоловіків та 9 жінок). Головною суддею виступила старший викладач кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту факультету фізичного виховання Галина Єсіонова.
У результаті напружених змагань переможцями серед чоловіків стали:
1 місце – Георгій Артьомов (електрик 8 корпусу),
2 місце – Сергій Тихомиров (Наукова бібліотека ЗНУ),
3 місце – Костянтин Волович (електрик 8 корпусу).

Серед жінок:
1 місце – Ірина Ткаченко (доцент кафедри математичного аналізу),
2 місце – Марина Ігнатьєва (провідний бухгалтер),
3 місце – Оксана Арістова (заступник головного бухгалтера ЗНУ).
Нагородили та привітали переможців директор Спортивно-оздоровчого комплексу Михайло Протас та його заступник Олександр Петренко. Найкращі гравці отримали грамоти, медалі, цінні подарунки та багато позитивних емоцій від спортивного дійства.
Переможниця у грі в шашки серед жінок Ірина Ткаченко зазначила: «Ми дуже вдячні керівництву Спортивно-оздоровчого комплексу та Первинної профспілкової організації ЗНУ за таке якісно організоване спортивне протистояння. Вкрай важливо інколи відволікатися від рутини та брати участь в різноманітних заходах, особливо, якщо його проводять саме для вас».
Георгій Артьомов, у свою чергу, відзначив: «Подія пройшла чудово – отримав безліч позитивних вражень, емоційну та фізичну розрядку. Дякую за це організаторам».
Нагадаємо, що у рамках спартакіади відбудуться також змагання з міні-футболу (5 лютого) та настільного тенісу (9 лютого).

Ксенія Сухаренко

Схожі новини