Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти Запорізького національного університету відвідали Львів

Студенти Запорізького національного університету відвідали Львів

22.02.2016 10:47 ЗНУ Первинна профспілкова організація

Студенти ЗНУ, а також діти працівників вишу, що є членами Первинної профспілки, відвідали нещодавно місто Лева. Подорож організували працівники Профкому ЗНУ, ретельно продумавши програму подорожі та надавши можливість її учасникам заощадити кошти. Вартість кількаденної поїздки становила 1255 гривень, вона включала дворазове харчування, проживання та екскурсійну програму.

Студенти відвідали найрізноманітніші відомі місця Львова: милувалися старовинною та новітньою архітектурою, пам’ятниками, музеями, оперою і театрами, мальовничими пейзажами, мали змогу познайомитися зі стародавніми легендами міста, традиціями, а також скуштувати справжнього львівського шоколаду та кави.
Cвоїми враженнями від подорожі поділилася студентка 2 курсу Економіко-правничого коледжу Юлія Благодарова:
«Я вже давно мріяла відвідати чарівне місто Львів! До того ж, ця подорож припала на мій День народження. Тому всі мої сподівання були цілком виправдані. По-перше, мені дуже сподобалась наша екскурсійна програма, адже ми змогли побачити головні пам’ятки міста, які повинен відвідати кожен, хто побував у Львові. У другій половині дня ми мали вільний час, аби самостійно помилуватися містом та відвідати найчарівніші куточки міста Лева. Найбільше мені запам’ятався підйом на ратушу, з якої відкривалася надзвичайна панорама Львова. Також сподобалась екскурсійна програма «Австрійський Львів». Гід розповів нам багато цікавих історій, пов’язаних з минулим міста, та багато легенд, які стали популярними серед мешканців Львова.
Дуже сподобалась нам і екскурсія з чарівною назвою «Місто з ароматом кави». Під час дегустації кави нам розповіли про процес приготування справжньої кави, її різновиди та культуру споживання.
Також ми відвідали вищі навчальні заклади Львова, Будинок вчених, історичний музей «Арсенал» тощо.
Це чарівне місто залишило багато приємних спогадів. Але головне, що я зустріла у цій подорожі нових друзів. Наша група була дуже дружньою та веселою, тому найближчим часом я збираюся відвідати інші міста України зі студентами нашого університету».
«Я дуже вдячна організаторам цієї поїздки, зокрема бухгалтеру ППО Світлані Носовій. Оскільки моя донька вперше подорожувала самостійно та була найменшою у групі, я трохи хвилювалась. Але Світлана Вікторівна приділила багато уваги як розробці насиченої культурно-розважальної програми, так і організаційним питанням. Студенти відчували себе однією дружньою командою, тому подорож подарувала не лише фізичний, а й духовний відпочинок, додала сил і натхнення», - говорить мама студентки, провідний фахівець прес-центру ЗНУ Олена Благодарова.
Первинна профспілкова організація Запорізького національного університету постійно організовує цікаві подорожі та екскурсії. Стежити за анонсами ви можете на сторінці http://web.znu.edu.ua/profcom/, довідки за телефонами 228-75-27, 067-810-82-48.

Фото: Едуард Бойко

Схожі новини