Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Запорізькі старшокласники на базі ФІФ писали літературознавчі есе іноземними мовами

Запорізькі старшокласники на базі ФІФ писали літературознавчі есе іноземними мовами

01.03.2016 13:57 Все Факультети Іноземної філології Факультет іноземної філології конкурс профорієнтаційна робота

Три роки тому представники факультету іноземної філології Запорізького національного університету разом з Інформаційно-аналітичним методичним центром Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Запорізької міської ради започаткував конкурс «FRESHview: відгук іноземною мовою про прочитану книгу». Тож 27 лютого на ФІФ уже традиційно пройшов І тур конкурсу. У заході взяли участь 159 учнів 10 та 11 класів, які писали есе англійською, німецькою, французькою та іспанською мовами.

Розповідаючи про значення цього конкурсу, методист ІАМЦ Ірина Нагорнова наголошує, що участь у конкурсі сприяє розвитку в учнів мовних, інтелектуальних і пізнавальних здібностей. Під час написання робіт старшокласники застосовують знання і навички, сформовані на уроках іноземної мови, у новій ситуації.
Завдяки проведенню цього конкурсу, факультет іноземної філології встановлює перспективні зв’язки зі школами міста Запоріжжя. До речі, учні 48 шкіл взяли участь у конкурсі.
Учасникам змагання заздалегідь було запропоновано перелік тем творів іноземними мовами, тож старшокласники мали можливість обрати твір: «Франкенштейн» Мері Шеллі, «Дитина-Зірка» Оскара Уайльда, «Володар мух» Вільяма Голдінга, «П’ята дитина» Доріс Лессінг (англійською мовою), «Лист незнайомки» Стефана Цвейга, «Якби акули були людьми» Бертольда Брехта (німецькою мовою), «Туман» Мігеля де Унамуно, «Історія Артаміли» Ани Марії Матуте (іспанською мовою) та «Спогади дитинства» Марселя Панйоля, «Танок голоду» Жан-Марі Гюстава ЛеКлезіо (французькою мовою).
Проводили конкурс викладачі трьох кафедр ФІФ: англійської філології, романської філології та німецької філології. Перед початком конкурсу доценти Ірина Шама, Юлія Голуб, Наталя Надточій, Ірина Галуцьких, Яна Кравченко та Юлія Третяк розповіли майбутнім абітурієнтам про Запорізький національний університет загалом та про факультет іноземної філології зокрема й запросили їх вступати до нашого вишу.
Викладачі факультету почали перевірку робіт. Переможців першого туру буде запрошено до участі у другому етапі конкурсу, який відбудеться 11 березня 2016 року на базі факультету іноземної філології.

Факультет іноземної філології

Схожі новини