Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти факультету менеджменту ЗНУ зустрілись із представниками ООО «Завод Кранкомплект»

Студенти факультету менеджменту ЗНУ зустрілись із представниками ООО «Завод Кранкомплект»

15.03.2016 16:40 Все Факультети Менеджменту Менеджмент працевлаштування

15 березня у рамках профорієнтаційних заходів на факультеті менеджменту ЗНУ відбулась зустріч студентів 3 курсу спеціальностей «Менеджмент організацій», «Логістика», «Менеджмент ЗЕД» із комерційним директором ООО «Завод Кранкомплект» Сергієм Шляніним. Зустріч організували співробітники і фахівці відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ЗНУ.

Захід відкрила і представила гостя студентській аудиторії начальник відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Юлія Паскевська, яка звернула увагу студентів на можливості працевлаштування за фахом, формування професійної обізнаності та само презентації. Крім того, вона запропонувала студентам залишати свої резюме і побажання щодо працевлаштування у відділі для подальшої співпраці з потенційними роботодавцями.
Участь у зустрічі також взяли провідний фахівець відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Оксана Булавіна та заступник декана факультету менеджменту з виховної роботи Андрій Кургузов.
Під час зустрічі зі студентами ЗНУ, які зацікавлені в стажуванні і працевлаштуванні, представник заводу познайомив майбутніх менеджерів з пропозиціями працевлаштування на підприємстві в якості менеджерів з продажу продукції підприємства, а саме –вантажопідйомних кранів та промислової електротехніки – продукції, яка користується попитом у різних галузях промисловості, машинобудування, металургії як в Україні, так і в сусідніх країнах. Загалом, це виробництво працює на ринку України вже 6 років, виготовляючи і продаючи продукцію, яка користується попитом не тільки в Україні, але і в країнах близького і далекого зарубіжжя. На даному етапі на підприємстві планується розвиток комерційного відділу, який займається продажем продукції, тому тут зацікавлені в якісному підборі персоналу з продажів.
Також Сергій Шлянін розповів про пошук баз клієнтів, укладання договорів, систему оплати праці, графік, умови роботи, мотивацію працівників їх заводу, перспективу кар’єрного росту, широкі можливості для професійного і особистого розвитку.
Крім того, фахівець компанії відповів на запитання студентів і окреслив перспективи і можливості роботи менеджерами з продажу продукції на цьому заводі.
Також на зустрічі були обговорені питання співробітництва цього підприємства та факультету менеджменту ЗНУ, зокрема можливість подальшого працевлаштування випускників цього факультету.

Олена Переверзєва

Схожі новини