Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ стартували змагання з міні-футболу на Кубок ректора

У ЗНУ стартували змагання з міні-футболу на Кубок ректора

19.04.2016 10:40 Все Факультети Фізичного виховання Кубок ректора з міні-футболу

18 квітня на базі Спортивно-оздоровчого комплексу ЗНУ відбулось урочисте відкриття щорічного традиційного турніру з міні-футболу «Кубок ректора ЗНУ – 2016» та розпочався груповий етап змагань серед студентських команд різних факультетів вишу. Організаторами заходу традиційно виступили представники Спортивно-оздоровчого комплексу ЗНУ. Суддівську колегію змагань очолили головний суддя змагань, арбітр національної категорії, майстер спорту Юрій Аристенко та арбітр Федерації футболу Запорізької області Олександр Гусєв.

Із привітальними словами до команд-учасниць, глядачів та організаторів звернувся ректор ЗНУ Микола Фролов. Він відзначив важливість цього турніру, а також нагадав про заплановані зміни матеріально-технічної бази вишу, зокрема відновлення спортивної зали 2 навчального корпусу. Також Микола Олександрович побажав всім командам успіхів, налаштував їх на перемогу та висловив сподівання, що студенти зможуть показати високий рівень фізичної підготовки, розкрити свої спортивні таланти та отримати задоволення від гри.
За словами головного судді змагань, арбітра національної категорії Юрія Аристенка, розвитку спорту в ЗНУ приділяється велика увага. Також він наголосив, що рівень гри та спортивної підготовки гравців зростає з кожним роком, а тому і перемогу в цих змаганнях здобути з кожним роком все важче. Крім того, він відзначив, що команда «Надія-ЗНУ» вперше за 8 років стала чемпіоном області та міста з міні-футболу серед студентських команд.
До учасників змагань звернувся і капітан команди «Надія-ЗНУ» Антон Осадчук, який побажав всім гравцям продемонструвати свої спортивні таланти та подякував керівництву за організацію та підтримку цього турніру.
За результатами жеребкування 12 команд з різних факультетів та Економіко-правничого коледжу потрапили у дві групи. У групі А гратимуть команди факультету фізичного виховання, факультету менеджменту, факультету соціології та управління, факультету журналістики, математичного факультету і фізичного факультету.
У групі Б гратимуть команди Економіко-правничого коледжу, факультету іноземної філології, економічного, біологічного, юридичного та історичного факультетів. Всі ці команди впродовж тижня пройдуть груповий етап змагань за вихід у півфінал, який відбудеться 25 квітня, а 26 квітня зіграють фінальні ігри за призові місця. Після урочистого відкриття турніру розпочався 1 тур змагання, в якому зіграли такі команди: ЕПК ЗНУ – історичний факультет, факультет менеджменту – математичний факультет, економічний факультет – ФІФ, біологічний факультет – юридичний факультет, ФСУ- факультет журналістики.
За підсумками першого дня змагань турнірна таблиця виглядає наступним чином:
Факультет фізичного виховання – Фізичний факультет: 5:0
ЕПК ЗНУ – Історичний факультет: 2:2
Факультет менеджменту – Математичний факультет: 1:1
Економічний факультет – ФІФ: 5:0
Біологічний факультет – Юридичний факультет: 6:5
ФСУ – Факультет журналістики: 2:8
У другому турі 19 квітня зіграють такі команди: фізичний факультет – факультет журналістики, історичний факультет – юридичний факультет, ФІФ – біологічний факультет, математичний факультет – ФСУ, факультет фізичного виховання – факультет менеджменту, ЕПК ЗНУ – економічний ф-т.

Олена Переверзєва

Схожі новини