Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Волонтер Мар’я Інніс знайомить студентів ФІФ з американською культурою

Волонтер Мар’я Інніс знайомить студентів ФІФ з американською культурою

21.04.2016 10:02 Все Факультети Іноземної філології Факультет іноземної філології міжнародна діяльність гість

Американка Мар’я Інніс, викладач англійської мови за фахом, вже вчетверте відвідує факультет іноземної філології Запорізького національного університету. У 2013-2014 навчальному році пані Інніс перебувала у ЗНУ як волонтер Корпусу Миру США.

Із політичних причин у 2014 р. Мар’я, як і інші волонтери, була тимчасово евакуйована і, таким чином, офіційно її робота у ЗНУ була відстрочена на невизначений термін. Проте вона вирішила продовжити співробітництво з викладачами та студентами факультету іноземної філології самостійно, поза межами програми Корпусу Миру, тому після перерваної місії двічі (2014 р., 2015 р.) відвідала ЗНУ задля проведення навчальних занять з англійської мови та позааудиторної роботи зі студентами.
Цього тижня Мар’я Інніс знов приїхала до ЗНУ для того, щоб провести аудиторні заняття та заохотити студентів до знайомства з американською культурою. У вівторок, 19 квітня, на факультеті іноземної філології волонтер вчила студентів американському народному танцю (contra dance), який було започатковано в регіоні Нова Англія (New England) та який сьогодні танцюють у всіх 50 штатах країни. Студенти дізналися про історію американського танцю та самі із задоволенням навчилися його виконувати.

Анна Юнацька,
доцент кафедри теорії та практики перекладу з англійської мови