Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті менеджменту провели засідання круглого столу до Дня логістики

На факультеті менеджменту провели засідання круглого столу до Дня логістики

25.04.2016 13:43 Все Факультети Менеджменту Факультет менеджменту навчання круглий стіл

У рамках заходів, присвячених Дню логістики «Supply Chain Day», який проходить у європейських країнах кожного третього четверга квітня за ініціативи Європейської логістичної асоціації, на факультеті менеджменту провели засідання круглого столу «Перспективи розвитку логістичної інфраструктури в Запорізькому регіоні». Мету заходу його організатори вбачали в поширенні інформації про сучасний стан та актуальні питання розвитку логістики й у популяризації освіти у галузі логістики.

Організаторами заходу стали завідувач кафедри менеджменту організацій та логістики, професор Людмила Бухаріна та доцент кафедри менеджменту організацій та логістики Віктор Шишкін. У якості експерта на захід запросили начальника управління логістики ПАТ «Дніпроспецсталь» Павла Білого.
Із вітальним словом до гостей та учасників звернулась завідувач кафедри менеджменту організацій та логістики Людмила Бухаріна. Вона підкреслила важливість популяризації логістики як науки та впровадження логістичного менеджменту у сучасну ринкову інфраструктуру. Також пані Людмила наголосила на тому, що ефективна логістична діяльність є одним із вирішальних чинників забезпечення конкурентоспроможності як в економічному просторі регіону, так і країни в цілому.
Прикладний аспект логістичних питань висвітлив Павло Білий. Він поділився своїм великим практичним досвідом як з управління логістичною системою промислового підприємства, так і у сфері транспортної логістики, а саме морських та автотранспортних перевезень. Павло Олександрович вказав на проблеми практичної логістики і перспективи її розвитку в Україні в сучасних умовах. Захоплива і цікава розповідь доповідача супроводжувалася запитаннями і жвавою дискусією.
З доповідями також виступили студенти факультету менеджменту спеціальності «Логістика»: Аліна Криворученко, Владислав Андрющенко й Анна Кіорпе. Вони гідно презентували свої точки зору та відповіли на кожне з питань присутніх.
Учасники заходу – його гості, а також викладачі та студенти факультету менеджменту – були приємно вражені високим науковим рівнем їхніх виступами та обґрунтованими особистими думками учасників дискусії щодо тематики заходу.
У майбутньому факультет планує розширити перелік заходів у рамках святкування «Supply Chain Day», планується організація екскурсій до підприємств логістичної галузі.

Факультет менеджменту

Схожі новини