Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Наші друзі: газета «День»

Наші друзі: газета «День»

26.09.2005 02:10

Як відомо, Запорізький національний університет активно співпрацює із всеукраїнською щоденною газетою «День».
Зокрема, у травні поточного року представники газети взяли участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Глобалізація та проблеми вітчизняного медіапростору», організованій ЗНУ.
Наступним етапом цього проекту стала літня практика студентів факультету журналістики в редакції авторитетного видання.

Влітку у школі практичної журналістики для студентів вищих навчальних закладів практикувалися 8 нинішніх третьокурсників ЗНУ: Тетяна Острогляд, Вікторія Богуцька, Ганна Самойленко, Максим Гіленко, Олександра Нескромнюк, Олена Чеченіна та Дарья Осіїк.

Студенти отримали яскраві враження і серйозний досвід, працюючи у редакції найвідомішого українського видання. Керівники практики в свою чергу висловили велике задоволення роботою талановитих студентів-журналістів, що свідчить про високий рівень підготовки на факультеті журналістики ЗНУ.

За матеріалами інформаційної служби радіо "Universe".