Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Змагання зі спортивного танцю «Запоріжжя-2005»

Змагання зі спортивного танцю «Запоріжжя-2005»

19.10.2005 12:38

В рамках святкування Дня міста у Запорізькому національному університеті пройшли змагання зі спортивного танцю «Запоріжжя-2005».

Акція відбулася за підтримки міського голови Євгена Карташова, Управління культури міської ради та Управління у справах молоді та спорту Запорізької облдержадміністраціі.

Урочисту частину заходу відкрив міський голова Євген Карташов та ректор ЗНУ, професор Сергій Тимченко. У свої виступах почесні гості побажали учасникам впевненості і звичайно перемоги. А от організатори змагань: Асоціація спортивного танцю України, клуби спортивного танцю "Динамо-Запоріжжя" та "Фієста" зробили усе можливе, щоб шоу запам’яталося запоріжцям надовго.

Учасників змагань - 186 танцювальних пар з 16 міст України, від найменших 5-7 річних танцюристів до дорослих свідомих спортсменів – оцінював президент Асоціації спортивного танцю України, член національного олімпійського комітету Святослав Влох. Не обійшлося на святі спорту і без зірок. Свою майстерність демонстрували срібні призери Чемпіонату Світу Антон Калюбаєв та Ганна Лантух.

У рамках змагань в спортивному клубі Запорізького національного університету пройшов також Кубок України в категоріях ювенали 1, та ювенали 2. Володарями призових кубків, медалей та дипломів у категорії "Дорослі" стали Антон Колюбаєв та Ганна Лантух з Дніпропетровська. В латиноамериканській програмі вони поступилися киянам Олексію Бісько та Ганні Паламарчук. У харькав’ян Кирили Шкурєєва та Катерини Стрельнiкової - бронза.

Серед найменших танцюристів у віковій категоріі "5-7 років" перемогли одесити Юрій Коврижний та Марія Шишина. Найкраща запорізька пара у цій категоріі - Богдан Шуліка та Анастасія Мормуль. Вони здобули срібло. Загалом, нашу область представляли два міста – Запоріжжя та Мелітополь.