Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Центр інтенсивного вивчення іноземних мов

Центр інтенсивного вивчення іноземних мов

04.11.2005 07:57

Центр інтенсивного вивчення іноземних мов Запорізького національного університету існує вже вісім років. Сьогодні він пропонує курси вивчення шести мов, а починалося все  однією англійською. У 2003 році з’явилися курси польської, італійської, іспанської мов та івриту, а рік назад і німецької мови. Її вивчають у філіалі Гете Інституту , який працює при Центрі.

Близько сотні молодих людей щороку отримують сертифікат про закінчення курсів з тієї чи іншої мови. Навчаються вони за інноваційними методиками інтенсивного опанування іноземних мов, користуючись підручниками видавництв Oxford Longman (Великобританія), Hueber (Німеччина) та інших. Аудіо- та відеоматеріали допомагають викладачам - співробітникам факультету іноземної філології ЗНУ - доступно та цікаво викласти необхідний матеріал.

Невеликі групи (до 10 осіб) та модульний принцип роботи, ранкові і вечірні курси та безперервний набір у групи – це додаткові переваги. Багаторівнева система вивчення мови дає можливість вибрати потрібну програму. Широко застосовуються тестові методики, завдяки яким визначають рівень знання мови та рекомендують відповідний курс.

До речі, найближчим часом на співробітників ЗНУ чекає гарна новина: з нового року планується запровадити для них знижки на навчання у Центрі. І це лише один із багатьох задумів.