Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Команда ЗНУ з волейболу виборювала Кубок облради

Команда ЗНУ з волейболу виборювала Кубок облради

16.11.2005 07:58

Протягом кількох днів в Запорізькій інженерній академії тривали змагання з волейболу серед чоловіків на Кубок обласної ради, у яких взяла участь і команда Запорізького національного університету. Складалася вона, в основному, зі студентів факультету фізичного виховання.

Тренували хлопців старший викладач кафедри спортивних ігр Сергій Попов та старший викладач кафедри фізвиховання Георгій Луценко. За результатами змагань, у яких взяли участь представники всіх запорізьких вузів,  команда ЗНУ посіла третє місце, тоді як перша сходинка - у  Запорізького національного технічного університету, а друга - у господарів змагань – Запорізької державної інженерної академії.

За словами голови спортивного клубу ЗНУ Валерія Баранова, наша команда продемонструвала непоганий результат: минулого року в аналогічних змаганнях вона посіла четверте місце. У вирішальній п’ятій партії з командою ЗДІА наша команда програла з рахунком 12:15. Як бачимо, потенціал для перемоги достатній.