Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти ЗНУ мають змогу працювати влітку в дитячих таборах США

Студенти ЗНУ мають змогу працювати влітку в дитячих таборах США

18.11.2005 07:21

У Запорізькому національному університеті 18 листопада пройшла Презентація міжнародної програми культурного обміну ІССР. Її учасниками стали ті студенти вузу, які мали бажання попрацювати влітку у американських дитячих таборах відпочинку.

 

Розповісти про умови участі у проекті до ЗНУ з Києва прибула менеджер програм культурного обміну ІССР Марина ЛИТВИНОВА. За її словами подібна співпраця стала можливою завдяки партнерським стосункам Українського клубу студентського обміну та ІССР – складової частини міжнародного відділу американської асоціації YMCA. Головний плюс участі у програмі – це педагогічна та мовна практика, яку студенти мають змогу поєднати з роботою, а також нові знайомства та можливість побачити життя сучасної Америки.

Учасниками презентації в ЗНУ  стали близько 50 студентів. Троє з них вже побували в Америці в рамках культурного обміну. Їх враження важко передати словами. Молоді люди погоджуються, що було нелегко, але ж цей мінус покривало безліч переваг: у вихідні можна було брати таборовий автомобіль і подорожувати сусідніми штатами, відвідувати найрізноманітніші місця відпочинку, а ще заводити безліч цікавих знайомств, покращити своє знання англійської та просто весело, яскраво та цікаво провести своє студентське літо!

Всі ті, хто зацікавився такою можливістю, мали змогу відразу заповнити анкети та пройти особисте інтерв’ю з менеджером програм. Усі ці дані буде передано до центрального офісу ІССР (у Нью-Йорку), де проходитиме їх конкурсний відбір. Основна вимога до претендентів – знання англійської мови. Є і вікові обмеження: учасникам має бути від 18 до 27 років. Табір, до якого поїде студент, визначатимуть представники ІССР.  Молода людина може вибрати два види діяльності: бути або вожатим або представляти обслуговуючий персонал. Перші, крім безпосередньої роботи з дітьми, викладатимуть курс з того предмету, на якому непогано знаються: чи це спорт, чи музика, чи танці, чи журналістика чи щось інше. Власне, перебуваючи у таборі, учасник безкоштовно харчуватиметься та проживатиме, йому виплачуватимуть кишенькові гроші, у нього буде медичне страхування. Але на початку він повинен буде зробити стартовий внесок – оплату за авіаквиток, внесок до консульства, оформлення документів. Пізніше ці витрати повертатимуться при виплаті кишенькових грошей.

Для тих студентів, хто вирішив подумати перш ніж заповнювати анкетні данні, представники Українського клубу студентського обміну залишили свої координати: Київ, вулиця Хрещатик, 48 та телефон: 239-71-19 або 331-96-76.