Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Підсумки Дня донора в ЗНУ

Підсумки Дня донора в ЗНУ

21.11.2005 07:45

17 листопада в Запорізькому національному університеті були підбиті офіційні підсумки проведеного на початку місяця Дня донора, до участі в якому запрошувалися представники всіх факультетів вузу.

Із проханням до студентів взяти участь в акції звернулася Запорізька обласна станція переливання крові, у зв’язку з тим, що в лікарнях ситуація із забезпеченням компонентами й препаратами крові є досить напруженою. Участь у заході взяли 92 студента і троє співробітників університету. Ті, хто вже не вперше ставали його учасниками, були відзначені похвальними грамотами та грошовими преміями.

Серед нагороджених співробітників ЗНУ: викладач кафедри теорії літератури та журналістики Ганна ПОЛЯКОВА, провідний інженер кафедри ботаніки та генетики рослин Олена БОЙКО та старший лаборант кафедри теорії літератури та журналістики Тетяна ІВАНЮТА.

Найактивнішими студентами-учасниками акції стали представники математичного факультету: Світлана КАРАГОЗОВА, Христина СІДЄЛЬНІКОВА, Маргарита МИРОНЕНКО, Кирил ПОСТОЛЕНКО та Ольга ІВАНІСОВА, факультету фізвиховання: Олександр ГУК, Олександр ФЕСЕНКО, Максим БІЛИЙ та Олег ГЛАДКИЙ, факультету соціальної педагогіки та психології: Олена РЯБЧУК, Ганна ДАВИДЕНКО та Ірина МИХАЛЬКО, з філфаку: Віра ХИЖНЯ, Олена ДЕРИВЕДМІДЬ та Ірина ЛАГУТА, з факультету журналістики: Наталя ЧЕБОТАРЬОВА, Елла БОНДАРЧУК та Роман ТКАЧУК.

Не залишилися осторонь і інші факультети. Грамотами та преміями було також нагороджено Олександра КУКЛІНА та Поліну БРОМБЕРГ з біологічного факультету, В’ячеслава ЗАЙЦЕВА з історичного, Юрія ЯСІНСЬКОГО з фізичного, Тетяну БОРИСОВУ – з юридичного факультету, Олену ПОДВОЙСЬКУ – з факультету іноземної філології та Олену СОРОКУ з факультету менеджменту.

Крім грошової компенсації, учасники Дня донора пройшли безкоштовне медичне обстеження, їм розмістили у паспорті дані про групу крові й резус-приналежність, а ще – звільнили на кілька днів від занять!