Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Вечірка на честь Міжнародного дня студента

Вечірка на честь Міжнародного дня студента

21.11.2005 07:19

Про святкове дозвілля студентів Запорізького національного університету подбала Студентська рада вузу, організувавши та провівши яскраву вечірку у клубі ЗНУ «Тетянин день».

Ще задовго до початку святкового вечора, біля клубу зібралося чимало студентської братії: пропустити вечірку року не хотілося нікому. Ближче до початку заходу на організаторів святкового шоу чекав справжній ажіотаж: квитків не вистачало, студенти пропонували будь-що заради того, щоб потрапити до клубу. За декілька хвилин у «Тетяниному дні»  навіть стояти  було ніде.

Шоу-програму розпочав улюбленець всіх дівчат університету  - гравець команди КВК «Сонечко» (ЗНУ) НІКОЛЯ. Він не тільки жартував, але й проводив веселі конкурси, запрошував університетські таланти на сцену. Запросив навіть конкурентів, команду КВК «Містер Мускул» (факультет фізичного виховання), яка дуже потішила студентів своїм виступом. Після міні-концерту почалася дискотека, але потік студентів, котрі прагнули завітати на свято не припинявся. Шоу припало до душі як учасникам, так і глядачам.