Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Міжнародний день студента у Запоріжжі

Міжнародний день студента у Запоріжжі

21.11.2005 10:06

У рамках святкування 17 листопада Міжнародного дня студента в Запоріжжі пройшов ряд заходів. У них взяли участь і студенти Запорізького Національного університету.

16 листопада Комітет у справах сімї та молоді Запорізької міської ради під патронатом міського голови Євгена КАРТАШОВА на честь Міжнародного дня студента провів та організував святковий концерт у концертному залі імені Олександра Довженка. На нього завітали і студенти ЗНУ. Учасниками програми стали естрадні зірки нашого міста: лауреати фестивалю «Зорепад 2005», молоді співаки Запоріжжя, танцювальний колектив «Загадка», дівчата з модельного агентства «Діва» та інші. Фінальну пісню для студентів виконав колишній випускник Запорізького Національного університету Анатолій Сердюк. Наприкінці концерту запорізький мер Євген КАРТАШОВ привітав студентів зі святом, бажаючи їм усього найкращого. Після концерту винуватці свята переглянули фільм «Легенда Zorro».

Також на честь свята Комітет у справах сім’ї та молоді Запорізької міської ради влаштував для студентів веселу вечірку в клубі Запорізького національного університету  «Тетянин День». Тут змогли зібратися студенти кожного запорізького вузу. Привітати їх приїхав голова міського  комітету у справах сімії та молоді Ігор ФИЛИПЕНКО. Також студентів вітали голова обласної студентської ради Андрій ІВАНЧЕНКО та «господиня залу», заступник голови студентської ради ЗНУ Олена ЛОГІЙКО. Вечірка  вдалася, тим паче розважав її відомий (і вже улюблений) ведучий та шоумен, КВНщик з команди «Сонечко» (ЗНУ) НІКОЛЯ. Студентів пригощали солодощами та фруктами. Не обійшлося і без подарунків. Головам студентських рад університетів подарували щоденники та годинники. А для всіх присутніх підготували цікаву концертну програму, в якій взяли участь найталановитіші студенти ЗНУ.

А ще 17 листопада студентів ЗНУ привітав зі святом мобільний оператор «Life:)». На кожен університет компанія виділила по два величезних торти та провели акцію-конкурс на кращу ідею нових тарифів оператора. Вона триватиме ще місяць. За її результатами можна виграти мобільний телефон, річну стипендію або інші приємні призи, а ще, що важливо, влаштуватися на гарну, постійну роботу, яка не буде заважати навчанні і в майбутньому може бути перспективною!