Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Перший університетський турнір «Що? Де? Коли?»

Перший університетський турнір «Що? Де? Коли?»

22.11.2005 15:47

З нагоди 75-річчя Запорізького національного університету, 18 листопада в стінах ВНЗ вперше пройшов турнір «Що? Де? Коли?». Ініціатором його проведення стала студентська рада ЗНУ.

 

За організацію гри взялися п'ятикурсниця філологічного факультету Наталя ДРАГАН та першокурсник цього ж факультету Станіслав КОТИК. Вони самі займалися підготовкою, продумавши всі етапи і деталі гри, складаючи запитання та виступаючи в ролі ведучих. Самі ж завдання були розраховані на логічне мислення гравців.

Участь в грі брали шість команд першокурсників: «Велика ведмедиця» - філологічного факультету, «Кілл», «Глорія» та «Айсберг» - факультету соціальної педагогіки і психології, «Патухасі» та «Умка» - математичного факультету. Кожна з них отримала спеціальні картки для відповідей, і хвилину на роздуми. Гра складалася з трьох турів, по десять запитань в кожному. За правильну відповідь команда отримувала один бал.

За результатами гри, перше місце отримала команда філологічного факультету «Велика ведмедиця». Друге місце посів «Кілл», третє – «Глорія». Переможцям вручили грамоти за отримані місця, іншим – за участь у грі.