Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Візит до ЗНУ першого заступника Міністра закордонних справ України Володимира ОГРИЗКА

Візит до ЗНУ першого заступника Міністра закордонних справ України Володимира ОГРИЗКА

30.11.2005 14:57

Перший заступник Міністра закордонних справ України Володимир ОГРИЗКО зустрівся з викладацьким складом та студентською аудиторією Запорізького національного університету. Його візит проходив у рамках програми інформування громадськості щодо європейсько-атлантичної інтеграції України, пріоритетів роботи Міністерства, питань нашої зовнішньої політики.

Програма перебування Першого заступника Міністра закордонних справ України Володимира ОГРИЗКА у Запоріжжі передбачала чимало заходів: зустріч із керівництвом облдержадміністрації, візит до Запорізького національного технічного університету, Запорізького обласного краєзнавчого музею, спілкування з журналістами та інше. Одним з пунктів роботи посадовця стала його зустріч з викладацько-студентською аудиторією ЗНУ.

            Володимир Станіславович свій виступ побудував із двох частин: окреслення пріоритетів роботи Міністерства та живого спілкування з викладачами та студентами ЗНУ. Зокрема, гість зазначив, що головним напрямком практичної роботи залишається євроінтеграція України. Не менш важливий напрямок руху вперед – вступ нашої держави до Світової організації торгівлі. Шлях до СОТ ми вже пройшли приблизно на 80%, сказав він. Відносини з НАТО, з США, регіональне співробітництво та, найголовніше – іміджева політика – це все залишається постійними орієнтирами діяльності Міністерства закордонних справ.

            Володимир ОГРИЗКО відповів на численні запитання молоді та співробітників університету. Найбільше цікавила аудиторію лібералізація візового режиму для українських громадян, наукові гранти, а також можливість для студентів влаштуватися на роботу до Міністерство. Володимир Станіславович повідомив щодо останнього наступне: «Треба мати фахову освіту та знати, як мінімум, дві мови, - підкреслив він». Під кінець зустрічі ректор ЗНУ професор Сергій ТИМЧЕНКО подякував гостю за візит, вручив йому на згадку про Запорізький національний університет «Енциклопедію українського козацтва» та висловив надію на плідну співпрацю.