Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Вітаємо педагогічний коледж із 85-річчям!

Вітаємо педагогічний коледж із 85-річчям!

23.12.2005 14:06

Запорізький педагогічний коледж, з яким ЗНУ поєднують давні тісні зв’язки й плідна співпраця, днями відзначив своє 85-ліття. З приводу ювілею відбулася конференція на тему: «Запорізькому педагогічному коледжу 85 років. Здобутки, досягнення, перспективи», в роботі якої взяли участь представники сфери освіти. Від нашого університету колектив педагогічного коледжу привітала декан факультету довузівської підготовки ЗНУ кандидат педагогічних наук, доцент Ірина Бакаленко. Вона побажала колегам успіхів на ниві виховання майбутніх педагогів та зазначила, що велика кількість викладачів цього навчального закладу продовжують навчання у магістратурі та аспірантурі нашого університету.

По завершенню конференції відбулося відкриття нового комп’ютерного класу, а також презентація буклету і газети «Крок».

Запорізький педагогічний коледж – вищий педагогічний заклад I-го рівня акредитації, він є помітним інтелектуальним і духовним центром Хортицького району. Офіційна дата народження коледжу – 28 грудня 1920 року, коли була відкрита Хортицька педагогічна школа з трирічним терміном навчання. У 1924 році вона була перетворена в трирічні педагогічні курси, а в 1925 році - в Хортицький педагогічний технікум для підготовки вчителів початкових класів.

Сьогодні педагогічний колектив коледжу складають 98 викладачів, які працюють у 13 циклових комісіях: шкільної педагогіки і психології, дошкільних дисциплін, української філології, соціально-економічних дисциплін тощо. Навчання в коледжі здійснюється на трьох відділеннях: «Дошкільне виховання», «Початкове навчання», «Педагогіка і методика середньої освіти. Образотворче мистецтво». Більше чверті століття Запорізький педагогічний коледж, як базовий, об’єднує навколо себе 14 педагогічних училищ і коледжів Півдня України.

З грудня 2003 року коледж очолює кандидат педагогічних наук О. М. Мельник.