Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Медичне обслуговування в ЗНУ стане ефективнішим

Медичне обслуговування в ЗНУ стане ефективнішим

28.12.2005 16:39

27 грудня відбулося чергове засідання вченої ради ЗНУ, на якому значна увага була приділена стану охорони здоров’я в університеті.

На початку засідіння учасники привітали аспіранта біологічного факультету Дмитра Федорченка і першокурсницю того ж факультету Марину Псьол, яким були вручені грамоти НАН України.

Про стан та перспективи розвитку науково-дослідної діяльності в університеті доповів проректор з наукової роботи В.З. Грищак. Він, зокрема, зазначив, що протягом 2005 року  у нашому університеті захищено більше кандидатських дисертацій, ніж за будь-який інший рік. Цілком реально найближчим часом здійснити справжній прорив у підготовці наукових кадрів для ЗНУ. Учасники засідання шляхом таємного голосування погодилися з обранням за конкурсом на вакантні посади завідувачів кафедр Т.О.Коломоєць і В.О. Горбулі, а також з присвоєнням вчених звань: професора – Л.Н.Сергєєвій і В.В.Крижко, доцента – Б.В. Назарову і Л.А. Данілевській. Позитивно була сприйнята пропозиція  створення на юридичному факультеті науково-дослідної лабораторії вивчення проблем протидії комп’ютерній злочинності.

Значна увага на засіданні вченої ради була приділена питанню стану охорони здоров’я в університеті, який зараз знаходиться не на належному рівні. Головний лікар санаторію-профілакторію ЗНУ Н.Ю. Анісімова розповіла про необхідність придбання нової медичної апаратури. Але найдужче ректора проф. С.М. Тимченка і всіх присутніх турбувало те, що на сьогодні не задовольняє стан організації медичної допомоги викладачам, які не можуть у медичному пункті ЗНУ брати лікарняні й змушені звертатися до медичних закладів за місцем проживання. Вирішено реформувати систему охорони здоров’я у ЗНУ таким чином, щоб вона була цілісною й ефективною. У цьому напрямку працюватиме спеціально створена робоча група.