Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Зустріч випускників коледжів, технікумів та училищ міста Запоріжжя з адміністрацією ЗНУ

Зустріч випускників коледжів, технікумів та училищ міста Запоріжжя з адміністрацією ЗНУ

17.01.2006 11:11

16 січня в актовій залі другого корпусу відбулася зустріч випускників Запорізького педагогічного коледжу, а також інших коледжів, технікумів та училищ міста Запоріжжя з адміністрацією ЗНУ.

Гості поспілкувалися з деканом факультету довузівської підготовки Бакаленко Іриною Миколаївною, начальником навчального відділу ЗНУ Нестеренко Людмилою Олексіївною, представниками всіх факультетів університету. Мова йшла переважно про особливості вступу до ЗНУ для випускників навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації. Майбутні абітурієнти мали змогу ознайомитися з умовами вступу і поставити питання щодо актуальних проблем з цим пов`язаних. Також вони були поінформовані про специфіку навчання на кожному з факультетів ЗНУ, перспективи працевлаштування і наукової діяльності випускників.

Подібні заходи регулярно проводяться Приймальною комісією та факультетом довузівської підготовки з метою інформування потенційних абітурієнтів та полегшення для них процесу вступу до Національного університету.