Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Фестиваль гумористів «Весела Січ»

Фестиваль гумористів «Весела Січ»

14.03.2006 16:30

14 березня в нашому університеті відбувся Фестиваль гумористів «Весела Січ». Традиційний для Запоріжжя захід проходив у актовій залі другого корпусу ЗНУ.

На початку всі послухали гумористичні куплети у виконанні заслуженого артиста України Юрія Бакума. Відомий запорізький поет Петро Ребро зачитав Універсал «Веселої Січі». Він привітав викладачів і студентів («відмінників та хвостистів») з ювілеєм вузу, до слова нагадавши, що вперше виступав у цих стінах ще 57 років тому!

Петро Ребро запропонував відкрити в університеті нову кафедру – сміхотерапії. Першому проректору ЗНУ Федору Турченку, який був присутній на відкритті Фестивалю, подарували бриль і «присвоїли» орден «Гапка на шиї».

Потім розпочався концерт. Тут можна було почути найкращі твори корифеїв сатиричного жанру – поетів-гумористів Петра Ребра, Миколи Шумилова, Анатолія Рекубрацького, Миколи Білокопитова, Пилипа Юрика, Юрія Базилєва, Олександра Ткаченка. Виступали заслужені й народні артисти України Юрій Бакум, Олександр Безсалий, Олександр Гапон, Тетяна Мірошниченко, Іван Смолій.

Учасники Фестивалю подарували глядачам море сміху й незабутніх вражень.