Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Засідання Медіаклубу на тему «Проблеми житлово-комунального господарства»

Засідання Медіаклубу на тему «Проблеми житлово-комунального господарства»

21.03.2006 16:06

На факультеті журналістики ЗНУ відбулося засідання Медіаклубу на тему «Проблеми житлово-комунального господарства» в рамках проекту «Люди і влада: діалог через медіа». Експертом на заході був гість із Києва – директор Могилянської школи журналістики, президент Центру медіареформ Сергій КВІТ.

Були присутні заступник начальника управління житлово-комунального господарства Запорізької міської ради Олександр СУШКО, голова Ленінської районної адміністрації Володимир КИЯНИЦЯ, представники деяких політичних партій.

Сергій Миронович пояснив, що представляє громадську кампанію «Усвідомлений вибір – 2006», мета якої – підняти політичну культуру нашого населення, допомогти людям розібратися, що саме пропонують політичні партії і блоки, які йдуть на вибори. Оскільки більшість політичних програм містять красиві обіцянки стосовно того, як покращити ситуацію у сфері комунальних послуг, треба вміти відрізняти серйозні пропозиції від звичайної демагогічної балаканини. На круглому столі піднімалися такі питання, як плата за комунальні послуги, якість води. Його учасники дійшли висновку, що громада повинна займати активну позицію в захисті своїх прав жити по-людськи.