Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Творчий конкурс на математичному факультеті

Творчий конкурс на математичному факультеті

28.03.2006 13:33

На математичному факультеті ЗНУ підбили підсумки конкурсу творчих робіт, присвяченому 75-річчю університету. Кращі творіння визначили в кількох номінаціях: «Вірш», «Фотографія», «Малюнок», «Стінгазета» та «Наукова робота».

За словами заступника декана математичного факультету з питань гуманітарної освіти та виховання Наталії КОНДРАТЬЄВОЇ, юні представники точних наук продемонстрували неабиякі таланти. Найзмістовнішою стінгазетою мали змогу похвалитися студенти 3 курсу спеціальності «Прикладна математика» (група 8223-2). Автор кращої наукової роботи – четвертокурсник Сергій  ЧОПОРОВ, стаття якого вже прийнята до публікації у збірнику «Наукова конференція «Прикладна математика та інформатика» (Львівський національний університет)».

Кращі малюнки математиків – результат художнього натхнення другокурсниці Ірини ПИЛИПЕНКО, яка в майбутньому мріє вдосконалювати свої здібності та відвідати найзагадковіші місця планети. А от яскраві фотографії переможців аналогічного конкурсу подали на все університетські змагання під назвою «Університет очима студентів». Поетичною родзинкою ювілейних перегонів матфаку стала перемога першокурсниці Євгенії МЕЗЕНЦЕВОЇ. Вона для свого університету подарувала такі теплі рядки:

Мов квітами барвистими щоднини
Хай розквітає наший дорогий,
Нехай живе він кожної хвилини
Не рік, не два, а вік свій золотий!

Нехай до нього будем небайдужі,
Хай відчуває ласку і тепло.
І ти звернись до нього, любий друже,
А він тобі заплатить за добро

Міцними і корисними знаннями,
Обіймами дівчат і юнаків.
Та по життю підем не навмання ми,
Ще й не шкодуючи затрачених років.

Він молодий іще, хоч з бородою,
Бо сімдесят плюс п’ять – ще не роки.
Ми кожен рік збираємось юрбою
І кожен рік ідемо в всі боки,

А він лишається, чекає і сумує,
А наші діти йдуть до нього знов:
Дарунки свої їм тепер дарує,
Вони йому – пошану і любов.

Це не людина – більше, ніж людина,
Ініціали має - ЗНУ,
У нього є і батько, і родина,
А я його коханим ніжно зву!

Він захопив мене любов’ю, наче мед,
Знання, що він дає – то найсолодше!
Радій життю, наш університет,
І з кожним днем його молодшай!

Нагородження переможців усіх номінацій проходитиме 27 квітня на День математичного факультету.

Ірина КОЛОДКІНА