Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / ЗНУ відвідав Посол Європейської Комісії

ЗНУ відвідав Посол Європейської Комісії

29.03.2006 11:04

До ЗНУ завітав Посол Європейської Комісії пан Ієн БОУГА. Він зустрівся з викладачами та студентами нашого університету, а також одним з перших відвідав оновлений Музей ЗНУ, залишивши перший почесний запис у Книзі відгуків.

Зокрема пан Посол зазначив, що для нього візит до ЗНУ приніс велике задоволення, тим більше в час, коли ВНЗ святкує свій 75-річний ювілей. Університету Ієн Боуга побажав великих успіхів у майбутньому. Загальною ж метою візиту пана Боуга до Запорізького краю було вирішення питань, пов’язаних із святкуванням Дня Європи у нашому місті та євроінтеграційними процесами в Україні. В ЗНУ Посол побував, щоб поцікавитися думкою освітян про європейський курс розвитку нашої держави. Спілкування з науковцями та студентами гостю сподобалося. Він з радістю відповідав на виникаючи запитання та й сам цікавився багато чим.

Крім візиту в ЗНУ Посол Європейської комісії пан Ієн Боуг, мав ділові зустрічі з головою облдержадміністрації Євгеном Червоненком, міським головою Запоріжжя Євгеном Карташовим, а також спілкувався із представниками місцевих засобів масової інформації. На прес-конференції, пан Ієн Боуг, зокрема, сказав, що цілком задоволений цим візитом. Зрозуміло, одного дня замало, але він багато дізнався про Запорізьку область, як промисловий регіон, - галузеві переваги та проблеми, особливо, що стосується питань забруднення довкілля промисловими викидами, проблеми транспортної інфраструктури тощо.