Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування

День довкілля

18.04.2006 18:09

У рамках святкування Дня довкілля біологічний факультет Запорізького національного університету організував екологічну акцію на острові Хортиця.

Саджанці та інструмент для роботи надало державне підприємство  Запорізьке лісомисливське господарство «Хортицьке лісництво», що на Великому Лузі. Його головний мисливствознавець Олександр КРАВЦОВ у минулому був студентом біологічного факультету. І на сьогодні він продовжує співпрацю з рідною alma mater, час від часу надаючи посильну допомогу у проведенні подібних екологічних акцій.

В цілому викладачами та студентами факультету протягом минулої суботи було висаджено близько восьми тисяч молодих ялинок. За словами декана біологічного факультету, професора Людмили ОМЕЛЬЯНЧИК, участь у акції взяли студенти всіх курсів. «Одна молода людина висаджувала до чотирьохсот дерев!» – зазначила Людмила Олександрівна. Подібну ініціативу проявили й інші ВНЗ Запоріжжя, скажімо студенти Запорізького національного технічного університету висаджували дерева на території Запорізької дитячої залізниці.