Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Конкурс «Містер року економічного факультету»

Конкурс «Містер року економічного факультету»

21.04.2006 13:46

20 квітня, у диско-клубі «Тетянин день» відбувся конкурс «Містер року економічного факультету».

Почесний титул виборювали: один першокурсник - Андрій ЧЕРНИШУК (спеціальність «Фінанси») і три другокурсники - Олександр ГОЛОВІН (спеціальність «Економічна кібернетика»), Андрій МЕЛЬНИКОВ («Облік і аудит») та Іван ПАРХОМЕНКО («Фінанси»).

Організатором цього конкуру виступила студрада економічного факультету.

У своєму вступному слові декан економічного факультету Емілія ПРУШКІВСЬКА побажала всім учасникам заходу успіхів і попросила їх пам’ятати, що, незалежно від результатів виступів, у кожного є своя родзинка, кожен із хлопців по-своєму – Містер економічного факультету!

За бурхливої підтримки глядачів учасники демонстрували свої таланти у таких номінаціях: «Привітання», «Бліц-турнір», «Домашнє завдання» та «Дефіле». При оцінюванні результатів головна увага зверталась на вміння хлопців проявити себе як особистість, враховувались інтелектуальні здібності та оригінальні відповіді.

Оцінювало учасників конкурсу журі у складі замдекана з виховної роботи Оксани ЛЕБКОВИЧ, викладача кафедри фінансів і кредиту Олени БОГМИ, викладача кафедри економічної кібернетики Ірини ДЕРКАЧ, старшого викладача кафедри економічної теорії Ігоря ЛУБЕНЦЯ та авторки матеріалу.

За підсумками всіх конкурсів «Містером року економічного факультету»   визнали Івана ПАРХОМЕНКА. Усі присутні підтримали рішення журі присудити Андрію МЕЛЬНИКОВУ титул «Містер глядацьких симпатій», а  Олександру ГОЛОВІНУ – «Містер чарівність». Заяву ж про надання Андрію ЧЕРНИШУКУ почесного звання «Мачо» глядачі зустріли гучними оплескам. Усіх учасників конкурсу нагородили призами та стрічками з назвами титулів.

Під час підрахунків кількості балів кожного учасника для присутніх на заході проводились веселі конкурси: трьом дівчатам запропонували завдання викласти якнайдовшу лінію з предметів одягу - як свого власного, так і своїх друзів.

Після оголошення результатів одна з членів журі Ірина ДЕРКАЧ висловила сподівання, що такі свята стануть на їхньому факультеті традиційними. Це цілком реально, тому що, як зізналася голова студради економічного факультету Олена КАРПЕНКО у розмові з працівниками редакції «Запорізький університет», «ідея проведення цього заходу викликала неабиякий інтерес серед студентів».

Приємний вечір завершився дискотекою.

 

 

   Таміла ТАРАСЕНКО