Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Оздоровчий центр ЗНУ

Оздоровчий центр ЗНУ

09.06.2006 11:22

Розпочав свою роботу оздоровчий центр ЗНУ. Прийом співробітників університету відтепер проходитиме також на базі центральної поліклініки Жовтневого району м. Запоріжжя.

По понеділках, четвергах та п’ятницях лікувально-профілактичний комплекс працюватиме у ЗНУ з 11 до 14 години, по вівторках – з 8 до 11 години, по середах – з 12 до 15 години. Прийом відвідувачів вестиме лікар І категорії Тетяна Коротка у 6 корпусі ЗНУ, на 2 поверсі. У приміщенні ж першої міської лікарні, при потребі, можна буде зробити УЗІ, пройти медичне обстеження, оформити лікарняні, медогляд для прийому на роботу тощо. Години прийому співробітників ЗНУ у центральній поліклініці Жовтневого району такі: понеділок – з 8 до 11, вівторок – з 12 до 15, середа – з 15 до 18, четвер – з 14 до 17, п’ятниця – з 13 до 16. Тут прийом проводитиметься (у кабінеті №18) лікарем І категорії, завідуючою терапевтичним відділенням Центральної поліклініки Жовтневого району м. Запоріжжя Інгою Кардашовою.