Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Святкування Дня молоді

Святкування Дня молоді

26.06.2006 09:55

У неділю в Парку культури «Дубовий гай» відбулося святкування Дня молоді, в якому активну участь взяли студенти запорізького національного університету.

Цього дня відбулося багато цікавих заходів, у тому числі - обласний тур Всеукраїнського молодіжного фестивалю «Студентська республіка».

Цей інноваційний проект здійснюється у всіх регіонах України з ініціативи Народно-демократичної ліги молоді та за підтримки Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту. Його метою є залучення молоді до державотворчих процесів та підвищення рівня правової культури студентства шляхом заохочення до громадської активності, збільшення довіри суспільства до органів державної влади, формування лідерських якостей молоді. Учасників свята привітали представники Запорізької облдержадміністрації, зокрема, заступник голови ОДА Микола Фролов.

Дощова погода трохи порушила програму (наприклад, вибори студентського мера через негоду були перенесені на 1 липня), але в цілому свято пройшло за встановленим планом.

Фестиваль «Студентська республіка тривав від 9-30 до 18-00. Паралельно юнаки й дівчата брали участь в турнірі з міні-футболу «Кубок молоді – 2006», спортивних змаганнях (команд и мали бігом подолати шлях із перешкодами та завданнями на кмітливість – складанням пазлів, відгадуванням загадок тощо). 

Свято доповнювали презентація громадських організацій, ярмарок соціальних послуг для молоді. А о другій половині дня усім на радість виступили відомі рок-гурти з Києва, Дніпропетровська й Запоріжжя. Потім відбувся концерт учасників теле-проектів «Народний артист», «Шанс», «Карооке на майдані», лауреатів Всеукраїнських фестивалів, фестивалю «Зорепад». Свято завершилось феєрверком.

 

Ольга КЛЮЄВА

Фоторепортаж Василя Биченка