Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Кандидатів наук у ЗНУ побільшало

Кандидатів наук у ЗНУ побільшало

29.06.2006 14:54

Минулого місяця у ЗНУ захистилося чотири кандидати наук. У червні їхні ряди поповнило ще два науковця.

Кандидат психологічних наук Віра ХАПІЛОВА під керівництвом Людмили Карамушки працювала над дисертацією за спеціальністю «Соціальна психологія; психологія соціальної роботи», яку захистила 22 травня в Інституті психології імені Г.Костюка АПН України. Кандидати фізико-математичних наук Віолетта ВИСТАВКІНА та Ольга АНАНЬЇНА працювала під керівництвом Григорія БРЕХАРІ та Олександра ЯНОВСЬКОГО відповідно. Захист Віолети Володимирівни проходив 25 травня у Дніпропетровському національному університеті (спеціальність «Фізика твердого тіла»), а Ольги Юріївни – наступного дня, 26 травня – в Ужгородському національному університеті (спеціальність «Фізика напівпровідників і діелектриків». Кандидат філологічних наук Яна КРАВЧЕНКО (спеціальність «Російська література») захищалася 29 травня у Дніпропетровському національному університеті під керівництвом Вікторії ПОГРЕБНОЇ.

У червні наукові кадри ЗНУ поповнилися ще двома кандидатами наук: філологічних – Наталя САНАКОЄВА та філософських – Олег МАСЮК. Наталя Дмитрівна захистилася 20 червня у Дніпропетровському національному університеті (її керівник Віталій ШЕВЧЕНКО), а її колега  Олег Петрович захищався 26 червня у нашому університеті (його керівник – Максим ЛЕПСЬКИЙ).