Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Вітаємо з Днем Знань!

Вітаємо з Днем Знань!

01.09.2006 17:25

Цього святкового та радісного дня щиросердно вітаємо колектив Запорізького національного університету, наших дорогих першокурсників та їхніх батьків із Днем Знань!

Розпочинається новий навчальний рік, який завжди означає відкриття нової, осяйної і часто нелегкої дороги – дороги до знань, до нових звершень. Особливим і, безперечно, визначальним у житті він стане для вчорашніх абітурієнтів та сьогоднішніх студентів,

які вперше стануть на незвіданий шлях.

Бажаємо вам якнайшвидше влитися до великої та дружньої студентської сім`ї, віднайти у нашій альма матер справжню другу домівку,  відшукати у стінах Запорізького національного не лише міцні знання, але й гарних друзів, не лише здобути під час навчання необхідні у дорослому житті вміння, але й виховати у собі такі риси характеру, які потім обов`язково допоможуть вам завжди перемагати будь-які негаразди.

Наші щирі вітання також усім студентам. Хай завжди з вами буде те світле відчуття, з яким ви зустріли свій перший студентський День Знань. Крокуйте до все нових і нових вершин. Бажаємо вам, щоб студентські роки завжди залишалися у ваших спогадах як час,

сповнений лише приємних вражень!

З усією теплотою серця цього дня висловлюємо слова подяки за щоденну напружену, титанічну працю викладачам, які не тільки щедро діляться своїми знаннями, а й виховують молоде покоління свідомих громадян,  справжніх патріотів своєї держави.

Зі святом вас, друзі!

З повагою, адміністрація та ректорат ЗНУ