Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Новий голова профкому ЗНУ

Новий голова профкому ЗНУ

01.09.2006 11:38

У Запорізькому національному університеті пройшла профспілкова конференція. Основне питанням, яке було розглянуто на ній, стосувалося виборів нового голови профкому ЗНУ. Ним став старший викладач кафедри історії України Борис Павловський.

Колишній голова профспілки Юрій Сисоєв добровільно відмовився обіймати посаду через чимале навантаження пов’язане з його діяльністю як голови науково-дослідного сектору та деякі сімейні обставини. Новим головою профспілкового комітету ЗНУ обрали Бориса Степановича Павловського. Відрекомендувавшись колективу він зазначив, що народився у Запоріжжі, закінчив історичний факультет тоді ще педінституту. 16 вересня 1976 року почав працювати на кафедрі історії КПРС. Всі ці роки читав історію на різних факультетах: в усі роки історію різну. Тепер викладає "Історію України".