Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Португальські магістри в ЗНУ

Португальські магістри в ЗНУ

18.09.2006 16:19

З 12 по 25 вересня студенти магістратури університету м. Порто (Португалія) Олександра Олівейро та Фернандо Мартіньйо перебуватимуть у стінах нашого вузу.

Метою їхнього приїзду до ЗНУ стало бажання прослухати разом із групою європейських магістрів нашого університету двотижневий модуль курсу «Магістр з соціального включення», адже він  є унікальним. Дізнатися про «Європейські перспективи соціальної роботи з людьми з особливими потребами» можна лише на базі ЗНУ. Цей курс англійською мовою викладають доцент Людмила Романенкова  та професор Ріджанського університету (Канада) Флоренс Дріджер.
Крім насиченого наукового графіку, що включає в себе різні форми навчання (їм відведено час навіть для самопідготовки) на португальських студентів очікує цілий ряд заходів, що нададуть їм змогу ознайомитися із  структурними підрозділами Запорізького національного, його керівництвом і студентами. Зокрема, 15 вересня відбулася їхня зустріч із деканом факультету соціальної педагогіки та психології, кандидатом педагогічних наук, доцентом Ольгою Пономаренко. У понеділок (18 вересня)  вони зустрілися зі студентами факультету іноземної філології, що вивчають іспанську мову. А на вівторок заплановано їхню зустріч із адміністрацією ЗНУ в міжнародному відділі нашого вишу. Що ж до культурно-розважальних заходів, то у  суботу і вони познайомилися зі слухачами європейської магістратури ЗНУ та відвідали екскурсії нашим містом та унікальним природничим заповідником – островом Хортицею.  На цьому тижні культурною програмою наших гостей передбачено відвідання концерту класичної музики в концертному залі імені Глинки і, насамкінець, перед їхнім від’їздом до Києва, відпочинок на святковому барбек’ю-паті  разом із іншими студентами європейської магістратури ЗНУ.

Таміла Тарасенко