Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Перший міжнародний турнір-чемпіонат з інтелектуальних ігор

Перший міжнародний турнір-чемпіонат з інтелектуальних ігор

19.09.2006 10:10

Минулими вихідними у ЗНУ відбувся Перший Міжнародний турнір-чемпіонат Ізраїля з гри “Що? Де? Коли?”. Його організаторами на рівні Запорізької області стали Студентський клуб інтелектуальних ігор ЗНУ та Запорізьке представництво Ліги українських клубів “Що? Де? Коли?”.

Аналогічні ігри у цей день пройшли в Ізраїлі, Росії, США, Канаді та інших країнах світу – учасників цього міжнародного проекту. В Запоріжжі в іграх взяли участь десять команд, як вже відомі метри, так і новачки. «Надзвичайно приємно, що кожного разу ігри «Що? Де? Коли?» збирають все більшу кількість нових команд і молодих знавців, а молодіжний інтелектуальний рух Запоріжжя поповнюється прихильниками цієї гри», - зазначила президент Студентського клубу інтелектуальних ігор ЗНУ Наталія ДРАГАН.

Гра проходила у три тури: кожен по 15 запитань. Перше місце у змаганнях посіли команда «Бандерлоги», за ними крокували «Манія величі», «Малыши», «Мавзолей» та збірна команда Запорізького національного університету «Альбатрос». П’ята рейтингова сходинка за командою «КІЛЛ». Це ще одна команда ЗНУ. В ній грають студенти факультету соціальної педагогіки та психології. Серед новачків гри – «Рок-н-рол» та «Делітанти». Незважаючи на результати змагань, кожен з їхніх учасників зазначає, що для справжніх прихильників інтелектуальних ігор посісти якесь із місць – не головне, основне – це сам процес гри і те відчуття, яке вона залишає по собі, навіть по закінченню турніру.

«Ми вдячні Запорізькому національному університету за підтримку інтелектуального руху та талановитої молоді нашого міста, якій ваш університет надає змогу розкривати та вдосконалювати свої здібності, - підкреслив по закінченню турніру регіональний керівник Ліги українських клубів із гри «Що? Де? Коли?» Дмитро КРАСНОКУТСЬКИЙ. – Сподіваюся, ми будемо співпрацювати і надалі, бо підтримувати і розвивати обдаровану молодь – шляхетна і добра справа».

У найближчих планах Клубу інтелектуальних ігор – впровадження проекту «Шкільна ліга з гри «Що? Де? Коли?». А також – організація тренінгу-ділової гри «Запорізька молодіжна модель ООН», який проходитиме в ЗНУ у рамках святкування Дня ООН. Співорганізатором заходу виступатиме Молодіжна організація інтелектуального розвитку «Естонський клуб».