Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представлення помічника ректора із зв'язків з громадськістю та ЗМІ

Представлення помічника ректора із зв'язків з громадськістю та ЗМІ

19.09.2006 08:28

Виконувачем обов’язків помічника ректора із зв'язків з громадськістю та ЗМІ призначено старшого викладача кафедри видавничої справи та редагування факультету журналістики Запорізького національного університету Галину Володимирівну Микитів.

Коло її наукових інтересів -  “Лінгвостилістика символу в українському пісенному фольклорі”, а також - "Специфіка медіадискурсу: семантика та форма вираження". Серед курсів, які вона викладає: "Техніка оформлення видання",  "Газетна журналістика", "Текстознавство", “Шрифтографія”, “Авторське редагування”, “Структурно-стильові особливості газетного дискурсу” тощо. Автор кількох наукових праць. Серед них "З історії дослідження символізації слова", “Символіка слова у творчості українських письменників”, “Заголовок журналістського твору як актуалізатор текстового концепту”, “Вираження авторської модальності в газетному дискурсі” та інших. Наразі Галина Володимирівна Микитів працює над дисертацією та викладає на факультеті журналістики. Закінчила Запорізький тоді ще державний універ-ситет. Має дві кваліфікації: “Філолог. Викладач української мови та літератури” (1995) та “Журналіст” (2005). Виховує 13-річного сина Олександра. Її офіційне представлення масмедійним структурам ЗНУ відбулося 18 вересня.