Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Диплом телестудії ЗНУ «Юніверс-ТБ»

Диплом телестудії ЗНУ «Юніверс-ТБ»

20.09.2006 11:43

Працівники телестудії ЗНУ «Юніверс-ТБ» стали дипломантами ХV українського відкритого фестивалю дитячого й молодіжного кіно та телебачення «Кришталеві джерела», на якому вони представляли художньо-публіцистичну телепрограму «Я і суспільство», присвячену проблемі сирітства у Запорізькому регіоні.

Сам фестиваль проходив у два етапи: відбірковий відбувався на Сумщині у серпні, а завершальний – у вересні, в Алушті (Крим). Усього близько 400 учасників виявили бажання представити свою творчість у різних медійних галузях.

Над телепрограмою «Я і суспільство» творча група навчальної лабораторії журналістики кафедри журналістської творчості працювала в екстреному режимі – протягом одного тижня! Дитяча тематика матеріалу чітко вказувалася у фестивальних вимогах. Саме тому журналісти і обрали висвітлення проблеми сирітства. Десятихвилинну програму створювали: завідувач лабораторії Алла Тернова, інженер Григорій Ушаков, провідний редактор Юлія Білан та оператор прямого ефіру Тетяна Білоножко. І їхні старання оцінили члени журі: голова журі телеконкурсу, голова Нацради з питань ТБ і радіомовлення України  Віталій Шевченко та начальник відділу зв’язків зі ЗМІ та громадськістю Нацради Микола Грищенко вручили телестудії Запорізького національного університету «Юніверс-ТБ» Диплом фестивалю та чимало цінних подарунків.

Але для самих тележурналістів велику цінність мала не нагорода, а власне участь. Адже молоді колективи з 12 регіонів нашої країни у першу чергу приїхали, аби поділитись досвідом і творчим горінням.  Цікаво, що фестиваль “Кришталеві джерела” щороку збирає під свої вітрила талановиту молодь, яка в майбутньому поповнює творчі колективи кіностудій і телерадіокомпаній. Тож навіть участь у ньому – вже є неабияким досягненням для тележурналістів.