Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Благодійна акція до Дня миру у ЗНУ

Благодійна акція до Дня миру у ЗНУ

21.09.2006 14:02

Сьогодні, на великій перерві, біля другого корпусу ЗНУ пройшли урочистості, присвячені святкуванню всесвітнього Дня миру. У рамках цих заходів Студентська рада провела благодійну акцію до 50-річчя Запорізького інтернату №1.

Найактивнішу участь у ній взяли представники біологічного та фізичного факультетів: вони зібрали найбільшу кількість речей, які будуть передані дітям, хворим на церебральний параліч. У першому інтернаті виховують дітей від 8 до 20 років, саме тому найрізноманітніші речі: одяг, сумки, іграшки, канцелярські товари – стануть  там завжди у нагоді. Також у рамках благодійної акції працювала скринька пожертвувань. Для усіх, хто цього дня долучився до світлої благодійної справи, студентська рада підготувала солодкі подарунки та сувеніри: ручки з логотипом ЗНУ тощо.

Під час святкувань силами студентського клубу культури провели невеликий сольний концерт лауреатки університетського фестивалю «Шлях до зірок», третьокурсниці філологічного факультету Анастасії Кондратової. Вона виконала кілька сучасних пісень, одну з яких подарувала голові студентської ради ЗНУ Євгенії Попель, яка цього дня святкувала свій день народження.