Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представлення помічника ректора ЗНУ із зв’язків із органами державної влади та місцевого самоврядування

27.09.2006 11:37

На черговому засіданні ректорату ЗНУ колективу університету був представлений новий помічник ректора із зв’язків із органами державної влади та місцевого самоврядування. Ним став Іван Іванович НАЛИВАЙКО. Він свого часу обіймав посади голови Жовтневої районної адміністрації, секретаря Запорізької міської ради народних депутатів та інші.

Народився Іван Іванович у 1943 році, у селі Колхозівка, Царичанського району Дніпропетровської області у родині пробітників, українець. Після закінчення середньої школи з 1959 до 1961 рік працював у колгоспі. З 1961-го до 1970-го навчався у Дніпропетровському інженерно-будівному інституті. У 1970 році працював на різних посадах у домобудівному комбінаті Запоріжжя, з 1975-го до 1981-й рік – у сфері партійної роботи. З травня 1981-го року голова Жовтневої районної ради народних депутатів районної адміністрації.

Його робоче місце – у четвертому корпусі, 325 аудиторія, телефон: 289-12-39.