Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Відбірковий тур до судових дебатів

Відбірковий тур до судових дебатів

29.09.2006 09:40

На базі ЗНУ відбувся перший відбірковий регіональний тур до пятих Всеукраїнських судових дебатів з цивільного права та процесу імені Станіслава Дністрянського. Цей захід був підготовлений спільними зусиллями юридичного факультету нашого ВНЗ та Лігою студентів при Запорізькому осередку Асоціації правників України.

У ньому взяло участь шість студентських команд: «Двійка», «Altro», «Caesar», «№ 2», «ОСМОС», «De jure». Усім командам за кілька днів до цього дали можливість ознайомитися з фабулою казуса (справи, що може бути вирішена на користь як позивача, так і відповідача). Після чого їхні члени демонстрували журі та глядацькій аудиторії не лише своє знання відповідних статей і пунктів адміністративного кодексу України, але й свою ораторську майстерність та вміння бути переконливими.

За результатами змагань кращим позивачем було визнано третьокурсника Олександра Стеценка, а кращим відповідачем – четвертокурсницю Анну Бондаренко. У номінації «Кращий оратор» перемогу здобула другокурсниця Інна Мельник, що і буде представляти наш ВНЗ у другому турі змагань (26-27 жовтня у Львові) разом із учасницею «Найкращої команди» – «Altro» – студенткою четвертого курсу Юлією Стягун.