Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Перемога «Орбіти-Університет»

Перемога «Орбіти-Університет»

16.10.2006 12:01

У ЗНУ пройшов другий етап першого туру XVI Чемпіонату України з волейболу між жіночими командами. Команда суперліги «Орбіта-Університет» (запорізький національний університет» у обох іграх перемогла гостей – одеську команду суперліги «Джіневра».

Обидві гри закінчилися з рахунком 3:2 на користь «Орбіти-Університет», що свідчить про позитивну динаміку розвитку нещодавно відновленої команди. Адже на минулому Чемпіонаті наша команда посіла лише шосте місце, тоді як одесити досягли четвертої сходинки турнірної таблиці. На думку директора спортклубу ЗНУ Валерія Баранова, у наших дівчат є великий спортивний потенціал. Звичайно, слід враховувати, що для доброї зіграності між собою членам будь-якої спортивної команди потрібен час і досвід участі у різнорівневих спортивних змаганнях, але високий рівень гри наших волейболісток свідчить, що попереду в них ще не одна славна перемога.

Наступний етап Чемпіонату відбудеться в Євпаторії, де «Орбіта-Університет» на виїзді буде грати з місцевою командою суперліги «Керкенетидою», яка у минулому році здобула п’яте місце.