Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / День народження газети студентської ради гуртожитків ЗНУ «Дев’ятий поверх»

День народження газети студентської ради гуртожитків ЗНУ «Дев’ятий поверх»

18.10.2006 12:18

Сьогодні святкує свій день народження студентська газета «Дев’ятий поверх». Їй виповнився лише рік, але за цей час мешканці гуртожитків ЗНУ (а саме для них вона видається) встигли її полюбити.

Газету від початку до кінця створюють самі студенти за власною ініціативою, невпинно зростає популярність «Дев’ятого поверху», ширшає і його кореспондентська мережа – бажаючих співпрацювати стає все більше.

Спочатку молодь купувала папір та фарби за власні гроші, щоб побачив світ новий номер! Чого тільки не зробиш заради улюбленої справи!

Треба зазначити, що ректорат помітив і підтримав ідею гуртожитської газети. «Дев’ятий поверх» був зареєстрований як додаток до офіційного видання «Запорізький університет». Всіляко допомагає типографія ЗНУ: надає папір, фарби і технічну підтримку.

«Дев’ятий поверх» став путівником по студентському життю, кожен свіжий номер з нетерпінням чекають у всіх гуртожитках ЗНУ. Завдяки рубриці «Спекотна лінія знайомств» багато хто знайшов собі добрих друзів, і навіть коханих.

А починалось все так… «Минулого року хтось раптом запропонував: а давайте видавати власну газету, – згадує заступник редактора і постійна дописувачка малотиражки, четвертокурсниця факультету журналістики Ольга СЕМЕНЮК, - Ідея була підтримана, і за справу взялась моя приятелька Євгенія МЕРЕЖИНСЬКА, яка стала головним редактором, верстальником і коректором одночасно».

Цього року «Дев’ятий поверх» бере участь у II Запорізькій обласній виставці молодіжних газет «Молодіжний акцент» і сподівається вибороти якусь нагороду.

А сьогодні газета запрошує всіх на свій день народження у диско-клуб «Тетянин день» на 20.00! На вас чекатимуть конкурси, безпрограшна лотерея і феєрична казка «Попелюшка», яку покажуть студенти 3-го та 4-го гуртожитків.

Приходь та привітай улюблену газету!