Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Спортивні перемоги

Спортивні перемоги

18.10.2006 14:11

У Запорізькому національному університеті в рамках студентської спартакіади провели крос представники факультетів.

У заході взяли участь команди усіх факультетів нашого університету, крім факультету фізичного виховання. Змагання були проведені за ініціативою спортклубу ЗНУ за сприяння викладацького колективу факультету фізичного виховання та нашого ВНЗ.

За результатами кросу серед дівчат призові місця розділили собою студентки факультету іноземної перше місце посіла Вероніка Кушнір, друге – Злата Драч, а третє – Анна Смирнова. Серед юнаків найшвидшим виявився Артур Кисельов (студент факультету іноземної філології), другим до прийшов Павло Давлан ЄAaісторичний факультет), а третє місце посів Михайло Базалійський (історичний факультет).

У командному заліку серед дівчат перше місце здобули представниці факультету іноземної друге – менеджменту, а третє – фізичного факультету. Серед юнаків за загальними результатами перше місце посіла команда історичного факультету, друге – факультету іноземної а третє – фізичного факультету.