Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У «Тетяниному дні» відбулося свято на честь річниці газети «Дев’ятий поверх».

У «Тетяниному дні» відбулося свято на честь річниці газети «Дев’ятий поверх».

23.10.2006 09:26

Свято проходило за активної підтримки відділу гуманітарної освіти та виховання ЗНУ. Його спеціаліст Тетяна Чобітько була ведучою заходу. Учасників та гостей привітали помічник ректора із зв’язків із громадськістю та ЗМІ Галина Микитів та головний редактор газети «Запорізький університет» Марія Канцелярист. Вони побажали працівникам редакції «Дев’ятого поверху» творчого натхнення, успіху та процвітання і вручили грамоти.

Зокрема, Ольгу Семенюк народили «За значний внесок у розвиток газети та за відмінне ведення рубрики «Спекотна лінія знайомств», Сергія Янька – «За неординарний підхід до збору і створення новин», Тетяну Гаркавенко – «За блискуче ведення рубрики «Студенти питають», Кіру Фоміну – «За наповнення змісту газети літературними творами», Анастасію Каратєєву – «За постійну співпрацю з виданням та за ведення постійної рубрики «А чи знаєте ви, що...», Анну Пересипкіну – «За кореспондентську роботу в гуртожитку №4», Вікторію Кириленко – «За кореспондентську роботу у гуртожитку №2», Анну Яценко – «За активну підтримку бойового духу редакції», Євгенію Мережинську – «За сумлінну редакторську працю та за значний внесок у розвиток газети», Ольгу Кошкалду – «За фотокореспондентську роботу», і Христину Пирогову – «За коректорську роботу над газетою «Дев’ятий поверх».

Після завершення офіційної частини розпочалася святкова концертна програма, підготовлена силами студентів. Присутніх розвеселили номери КВК у виконанні мешканців другого гуртожитку. Представники третього – продемонстрували глядачам пісенні та танцювальні номери, а також невеличку театральну сценку. Свято завершилося постановкою всім відомої «Попелюшки» у сучасній обробці, її підготували мешканці четвертого гуртожитку.