Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Вчені ЗНУ обговорили проблеми правової допомоги в облдержадміністрації

Вчені ЗНУ обговорили проблеми правової допомоги в облдержадміністрації

31.10.2006 10:29

Науковці Запорізького національного університету стали учасниками семінару з питань надання правової допомоги малозабезпеченим прошаркам населення, який пройшов у Запорізькій обласній державній адміністрації під егідою губернатора області.

Його організаторами виступили Запорізьке обласне управління юстиції, благодійна організація «Універсал» та інші структури. Запорізький національний університет представляли на семінарі два учасники: заступник декана з навчальної роботи, доктор юридичних наук, професор Тетяна Коломоєць та голова Запорізького осередку Ліги студентів Асоціації правників України, третьокурсник юридичного факультету ЗНУ Михайло Віхляєв. Разом із багатьма іншими учасниками вони обговорили актуальні проблеми у сфері надання правової допомоги малозабезпеченим громадянам: форми надання цієї допомоги, її ефективність, специфіку роботи з клієнтами. Представники нашого університету поділилися власним досвідом, адже при ВНЗ вже довгий час функціонує громадська приймальня «Юридична клініка ЗНУ».

Марічка КАНЦЕЛЯРИСТ