Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Семінар-практикум інспекторів відділів освіти міста Запоріжжя та Запорізької області

02.11.2006 09:01

Науковці ЗНУ взяли участь у семінарі-практикумі інспекторів районних відділів освіти і науки Запорізької області, що пройшов у Запорізькому обласному інституті післядипломної педагогічної освіти. На семінарі розглядалися питання організації наукової роботи учнів і залучення школярів районних та міських шкіл до участі у фахових олімпіадах різних рівнів.

Активну участь в обговоренні питань семінару взяли і представники Запорізького національного університету: декан факультету довузівської підготовки, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри методики викладання філологічних дисциплін і міжкультурної комунікації Ірина Бакаленко; заступник декана юридичного факультету, доктор юридичних наук, професор, завідувач кафедри адміністративного та господарського права Тетяна Коломієць; віце-президент Запорізького обласного територіального відділення Малої академії наук, завідувач кафедри зоології біологічного факультету, доктор біологічних наук, професор Валентина Бовт; доцент кафедри новітньої історії України історичного факультету ЗНУ, кандидат історичних наук Василь Гвоздик; доцент кафедри керування та соціальної педагогіки факультету соціальної педагогіки та психології, кандидат педагогічних наук Оксана Турська.

На семінарі було підкреслено, що саме Запорізький національний університет є базовим вищим навчальним закладом у нашій області щодо проведення олімпіад різного рівня з багатьох дисциплін. До речі, президентом Запорізького обласного територіального відділення Малої академії наук є сам ректор ЗНУ, доктор історичних наук, професор, кандидат юридичних наук Сергій Тимченко.

Науковці Запорізького національного університету запропонували наукову та методичну допомогу відділам освіти та вчителям шкіл щодо організації наукової роботи учнів. Юридичний факультет виступив ініціатором проведення науково-практичного семінару для вчителів правознавства: «Викладання «Правознавства» у середніх навчальних закладах: основні орієнтири сучасного періоду», що відбудеться 30 листопада 2006 року о 10.00 в І корпусі (50 аудиторія). Семінар буде проведено за підтримки Запорізької обласної державної адміністрації та Запорізького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти. Асоційованим учасником семінару виступає товариство "Знання". Медіа-партнери семінару: газети "Верже" та "Запорізький університет", радіо "Великий Луг" та "Юніверс", науково-публіцистичний журнал "Влада. Людина. Закон". У програмі семінару: тренінги, майстер-класи щодо новітніх технологій викладання "Правознавства", виступи координаторів засідань секцій Запорізького обласного відділення МАН України та Запорізького обласного туру учнівської олімпіади з права, ознайомлення з новітньою літературою, анкетування викладачів з метою виявлення проблем викладання правознавчих дисциплін у навчальному процесі. За підсумками роботи семінару викладачі отримають "Сертифікати".